PRIVĀTUMA POLITIKA

Kā mēs ievācam un apstrādājam personas datus?

Mēs ievācam datus, kurus Tu mums sniedz brīvprātīgi,  veicot ziedojumu, pievienojoties biedrības “Dzīvnieku brīvība” jaunumu vēstkopai, aizpildot anketas vai citos veidos.

Mēs Tavus personas datus varam apstrādāt, pamatojoties uz Tavu brīvu piekrišanu, kā arī mūsu leģitīmo interešu īstenošanai - sabiedriskā labuma organizācijas mērķu sasniegšanai vides un dzīvnieku aizsardzībā. 

Kādu informāciju mēs iegūstam?

Mēs iegūstam tādus personas datus, ko Tu mums brīvprātīgi sniedz, veicot ziedojumus, aizpildot anketas "Dzīvnieku brīvības" vietnēs un citā tiešā saziņā ar jums.

Kad Tu apmeklē "Dzīvnieku brīvības" lapu, mūsu serveri automātiski ieraksta informāciju, ko Tavs pārlūks nosūta ikvienai apmeklētai mājas lapai, piemēram, laiku, pārlūka informāciju, atsauces mājas lapas adresi un IP adresi.

Lai nodrošinātu lapas darbību un uzlabotu apmeklētāju pieredzi, apkopotu statistisku par apmeklētāju ieradumiem, uzlabotu "Dzīvnieku brīvības" reklāmas un veiktu citas profilējošas darbības, ar Tavu piekrišanu mēs nododam datus Google, Facebook un Hotjar pakalpojumu sniedzējiem.

Spēt sazināties ar Tevi un citiem ziedotājiem ir ļoti svarīgi. Mēs sūtām e-pastus, ziņas un mēdzam zvanīt. Līdzekļu piesaistīšana un aktīvisms ir neatņemama mūsu komunikācijas daļa – mēs tiecamies iedrošināt cilvēkus dzīvot saskaņā ar savām vērtībām, aicinot darīt vairāk.

Kā mēs izmantojam iegūtos personas datus?

Mēs varam izmantot iegūtos personas datus, lai 

Cik ilgi mēs saglabājam personas datus?

Mēs Tavus personas datus glabājam atbilstoši to ievākšanas un glabāšanas mērķim vai līdz brīdim, kad esi lūdzis to dzēst. Personas dati tiek glabāti mārketinga pakalpojumu sniedzēju platformā (Mailigen), "Dzīvnieku brīvības" vietnē un biedrības datubāzēs.

Datu drošība

Mēs, veicot personas datu apstrādi, piemērosim iekšējās procedūras un kontroles līdzekļus, lai novērstu neatļautu personas datu lietošanu, piekļuvi, izpaušanu, kopēšanu, grozīšanu vai sabojāšanu, kā arī pielietosim visus saprātīgos līdzekļus, lai nodrošinātu Tavu personas datu drošību un privātumu.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs strādājam ar trešajām pusēm, kuras ir autorizētas saglabāt sīkdatnes Tavā datorā ar Tavu piekrišanu. Šie pakalpojumu sniedzēji ļauj mums piedāvāt Tev labāku, ātrāku un drošāku vietnes lietošanas pieredzi un attīstīt biedrības "Dzīvnieku brīvība" vietnes.

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko Tevis apmeklētās mājas lapas saglabā Tavā datorā. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājas lapas darbību, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem.

Šī mājas lapa var iestatīt sekojošas sīkdatnes:

Kā atteikties no sīkdatnēm?

Biedrības "Dzīvnieku brīvība" vietne nosūta sīkdatnes tikai tad, ja brīvprātīgi piekrīti tās saņemt. Apmeklējot vietni pirmo reizi, parādās paziņojums, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, piedāvājot piekrist to saņemšanai vai izvēlēties saņemt tikai funkcionālās sīkdatnes.

Tu vari arī izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz Tu aizver visus pārlūka logus.

Profilēšana

Balstoties Tavos personīgajos datos, mēs varam pieņemt automatizētus lēmumus, tai skaitā balstoties profilēšanā. Profilēšana ir jebkura veida automatizēta personas datu apstrāde, kas izpaužas kā personas datu izmantošana nolūkā izvērtēt konkrētus ar fizisku personu saistītus personiskus aspektus, jo īpaši analizēt vai prognozēt aspektus saistībā ar minētās fiziskās personas sniegumu darbā, ekonomisko situāciju, veselību, personīgām vēlmēm, interesēm, uzticamību, uzvedību, atrašanās vietu vai pārvietošanos.

Tavas tiesības

Tev ir tiesības pieprasīt mums informāciju par Taviem personas datiem, kurus mēs apstrādājam, tostarp, par personas datiem, kādi ir mūsu rīcībā, kā arī par to, kā mēs tos apstrādājam. Papildus tam Tev ir tiesības pieprasīt, lai mēs Tavus personas datus labojam, precizējam, dzēšam, papildinām, izņemot, ja attiecīgo personas datu vai to apstrādes veids un būtība, kā arī likums to nepieļauj. 

Tāpat Tev ir tiesības jebkurā brīdī mūsu interneta vietnē (tieši vai uzklikšķinot uz saites saņemtajā e-pastā) vai sazinoties ar mums atteikties mūsu jaunumu, ziņu vai citas informācijas saņemšanas e-pastā.

Tiecoties novērst citu personu ļaunprātīgu rīcību ar Taviem personas datiem, iepriekš minētos lūgumus mēs varam izpildīt tikai, ja varam pārliecināties par Tavu identitāti (piemēram, saņemot Tevis parakstītu lūgumu).

Gadījumā, ja Tev ir jautājumi par Tavu personas datu apstrādi, aicinām sazināties ar mums e-pastā . Tev ir tiesības arī vērsties ar iesniegumu personas datu aizsardzības iestādē.