Noteikumi

Visi saņemtie ziedojumi tiks izmantoti dzīvnieku aizstāvībā, atbilstoši biedrības "Dzīvnieku brīvība" statūtiem. Ziedotājs veic ziedojumus brīvprātīgi.

Uzstādot ikmēneša ziedojumu ar maksājumu karti, mēs nosūtīsim informatīvu e-pastu nedēļu pirms katra maksājuma, kā arī ziņosim, kad beidzas kartes derīguma termiņš.

Ziedotājs var atslēgt regulāros maksājumus jebkurā brīdī, izmantojot e-pastā saņemtu saiti.

Kļūdīšanās gadījumā ziedotājs var lūgt atgriezt kļūdaini veikto ziedojumu, sazinoties ar mums 14 dienu laikā kopš maksājuma brīža.

Spēt sazināties ar Tevi un citiem ziedotājiem ir ļoti svarīgi. Mēs sūtām e-pastus, ziņas un mēdzam zvanīt. Līdzekļu vākšana un aktīvisms ir neatņemama mūsu komunikācijas daļa – mēs cenšamies iedrošināt cilvēkus dzīvot saskaņā ar savām vērtībām, aicinot darīt vairāk.

"Dzīvnieku brīvībai" ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss, kas nozīmē, ka par veiktajiem ziedojumiem ir iespējams saņemt Iedzīvotāja ienākuma nodokļa (IIN) atlaidi.

Likuma prasību ievērošanai un savu leģitīmo interešu īstenošanai, mēs ievācam un uzglabājam informāciju par maksājumiem un personas datus. Mēs neapstrādājam maksājumu karšu datus. Maksājumu apstrādi nodrošina Swedbank.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums e-pastā: